درباره ما

Awesome Image

شرکت تجهیز سلامت دی در راستای تامین نیاز داخل این شرکت در سال 1391 مطالعات اولیه ی ماشین آلات با هدف تولید تجهیزات پزشکی، مصرفی، بیمارستانی شروع به فعالیت رسمی نمود. و با طرح توسعه اول (گام اول) در سال1392 شروع به خرید ماشین آلات روز دنیا از کشورهای خارجی با هدف تولید ماسک های تنفسی شروع به کار کرد. خط تولید این شرکت با دستگاه های نیمه اتوماتیک زیر نظر مهندسین و کارشناسان مجرب انجام می گیرد.

این شرکت اولین تولید کننده ی ماسک های پزشکی با ظرفیت 300 هزار عدد در روز می باشد که افتخار دارد به دنبال سیاست های کلان کشور در بحران های پیش رو ، مردم را یاری نماید. لذا در شرایط کنونی که روزهای بحرانی کرونا را به همراه دارد ، شرکت ظرفیت تولید خود را به 350 هزار عدد ماسک در روز افزایش داده و روزانه به وزرات بهداشت عرضه می نماید.

نگاه ما

ما در تلاش هستیم تا هرروز در صنعت بهداشت و لوازم های مراقبتی و بیمارستانی  به جامعه و نظام سلامت کشور  خدمات بیشتری ارائه دهیم .به همین دلیل ما نگاه گسترده ایی به جامعه ایی که در ان زندگی میکنیم داریم تا بتوانیم همگان را زیر پوشش خود قرار دهیم.

هدف ما

ما توانسته ایم با خطوط تولید  تمام اتوماتیک و استفاده از  بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه در تولید انواع  ماسک های سه لایه پزشکی،  بنددار و  کودک در راستای خدمت رسانی و کمک به عموم مردم و نظام  سلامت کشور برای کنترل و جلوگیری از گسترش  بیماری های واگیر دار گام های موثری را برداریم
Awesome Image

دربافت مشاور رایگان از ما

ما در کنار شما هستیم تا از شما مراقبت و محافظت کنیم. پس اگر میخواهید شما هم مثل ما در جهت جامعه ایی سالم قدم بردارید کافیست با ما در ارتباط باشید.