03195020234 - 09131097370 Info@daymask.ir

درباره دی ماسک

ماسک انتخابی شما باید بر اساس نوع آلودگی هوایی باشد که در مجاورت آن قرار دارید.

هوایی تازه با ماسک دی

هشت سال تجربه در زمینه تولید تجهیزات پزشکی

شرکت تجهیز سلامت دی در راستای تأمین نیاز داخل این شرکت در سال 1391 مطالعات اولیه خرید ماشین آلات با هدف تولید تجهیزات پزشکی، مصرفی، بیمارستانی شروع به فعالیت رسمی نمود؛ و با طرح توسعه اول (گام اول) در سال 1392 شروع به خرید ماشین آلات روز دنیا از کشورهای خارجی با هدف تولید ماسک‌های تنفسی شروع به کارکرد خط تولید این شرکت با دستگاه نیمه اتوماتیک زیر نظر مهندسین، کارشناسان مجرب انجام می‌گیرد.

کارخانجات با کیفیت داخلی تهیه می‌شود را تولید کرده به بازارهای هدف عرضه کند این شرکت اولین تولید کننده ماسک‌های پزشکی با ظرفیت 300 هزار عدد در روز می‌باشد که افتخار دارد بدنبال سیاست‌های کلان کشور در بحران‌های پیش رو مردم را یاری نماید لذا در شرایط بحرانی کرونا شرکت ظرفیت خود را در روز تا 350 هزار عدد افزایش داده که روزانه به وزارت بهداشت ارائه می‌نماید.

هدف ما

این شرکت توانسته با بهره گیری از مهندسین و کارشناسان مجرب داخل شود و با تکمیل گردد. خطوط تولید بصورت تمام اتوماتیک ماسک‌های سه لایه پزشکی، بندار، کودک را با بهترین مواد اولیه که از هدف ما کمک به شهروندان ایران و نظام سلامت برای کنترل شیوع کرونا و کاهش قربانیان آن در ایران است.

نگاه ما

تولید تا شکست کامل ویروس کرونا و جهش تولید در راستای اهداف کشور جمهوری اسلامی ایران 

تعداد کارمندان

سال در کسب‌و‌کار

همکاران ما

مشاوره‌ دی ماسک

مشاوران ما در کل روز آماده خدمات رسانی هستند!

#دی-ماسک-بزن

همه ی چیز های خوب در اطراف شما هستند کافیست خوب ببینید

تاییده IMED

تضمین کیفیت و تایید شده از اداره ل تجهیزات پزشکی کشور IMED

بسته بندی تمام اتوماتیک

بسته بندی با دستگاه های تمام اتوماتیک و در محیطی کاملا استریل 

هشدار و اخطار

همانطور که می‌دانید، ماسک‌ها انواع و اقسام گوناگونی دارند که مانع ورود آلاینده‌ها به دهان و بینی ما می‌شوند؛ اما همه‌ی ماسک‌ها کارآیی یکسانی ندارند.

ما دستان شما را در دستان خدا میگذاریم

در ارتباط باشید

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران یا نمایندگی های ما در سراسر ایران در ارتباط باشید ما همواره پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود همراه همیشگی شما هستیم.

این را به اشتراک بگذارید